Топ 10 годинників політиків України


Топ 10 годинників політиків України

Журналістами інтернет-магазину елітних годинників «GenevaTime» був складений рейтинг найбільш популярних наручних годинникових моделей українських політиків.

Для отримання інформації були проаналізовані моделі годинників, задекларовані нашими політичними діячами в 2016 і 2017 роках на інтернет ресурсі НАЗК.

Станом на ранок 30 березня 2017 року на сайті “Єдиного Державного реєстру декларацій” було зареєстровано 364 139 документів з задекларованими доходами.

Швейцарське золото українських політиків

Зазначимо, що оскільки форма декларацій зобов’язує вказувати рухоме майно вартістю понад 100 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб станом на 1 січня звітного року, то рейтинг побудований на основі швейцарських годинників вартістю від 137 800 гривень.

Отже, згідно з даними декларацій, годинникові марки сучасних політиків України за популярністю можна вибудувати в такому порядку:

10 місце в нашому рейтингу посідає наручний годинник Patek Philippe Ref. 6300G
9 місце Cvstos Chrono Challenge Chrono GT RG
8 місце Girard-Perregaux Place Girardet
7 місце Breguet Classique Hora Mundi 5727
6 місце Audemars Piguet Royal Oak Offshore – один з володарів – міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик

5 місце Boucheron Reflet Medium WA030405
4 місце Chanel J12 White J12-G10 H4190

Лідери ТОПу 10 годинникових моделей українських політиків, характеристики і вартість виробів. А також які саме моделі обирають прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр аграрної політики Тарас Кутовий і віце-прем’єр Геннадій Зубко в розгорнутому матеріалі на GenevaTime

Джерело – інтернет-магазин елітний наручних годинників GenevaTime.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua