ЄС чекає на закон про ринок електроенергії для 3-го траншу фіндопомоги


ЄС чекає на закон про ринок електроенергії для 3-го траншу фіндопомоги

Уповільнення процесу прийняття закону “Про ринок електроенергії” буде мати для України низку негативних наслідків, в тому числі затримку з виділенням 600 млн євро третього траншу макрофінансової допомоги Євросоюзу.

Про це повідомив перший секретар представництва ЄС в Україні Хосе Мануель Ернандез.

“Прийняття закону є обов’язковою умовою виділення 3-го траншу макрофінансової допомоги в розмірі 600 млн євро”, – сказав Ернандез.

Він також зазначив, що за відсутносты цього закону та підзаконних актів до нього у зарубіжних інвесторів збережуться сумніви з приводу прозорості фінансових потоків в українській енергетиці.

“У цих умовах потенційним інвесторам буде дуже складно приймати рішення про інвестування в енергосектор України”, – вважає представник ЄС.

Він висловив думку, що без закону “Про ринок електроенергії України” співробітництво ЄС та України в енергетичному секторі буде виглядати дуже обмеженим.

“Як тільки закон буде прийнятий, українська сторона зможе скористатися всіма можливостями, включаючи фінансові, які передбачені нашим співробітництвом у цій сфері”, – зазначив Ернандез.

Нагадаємо, законопроект “Про ринок електричної енергії України” Рада прийняла в першому читанні 22 вересня 2016 року. До другого читання до документа подано понад 1135 правок, їх опрацьовувала спеціально створена робоча група.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua