Нацкомісія зобов'язала облгази погасити борги перед "Нафтогазом" за рахунок додаткової виручки


Нацкомісія зобов'язала облгази погасити борги перед "Нафтогазом" за рахунок додаткової виручки

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, зобов’язала регіональні газорозподільчі компанії (облгази) направити додаткову виручку, яка була отримана в 2016 році, на погашення заборгованості перед Національним нафтогазовим холдингом “Нафтогаз України”, якщо така є.

Про це йдеться в постанові НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яку опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр”.

“Ліцензіатів з розподілу природного газу, у разі наявності заборгованості перед НАК “Нафтогаз України” за природний газ, який використовується для забезпечення виробничо-технологічних потреб та нормативних втрат, додатково отриману тарифну виручку в 2016 році, крім грошей, спрямованих на капітальні інвестиції та встановлення лічильників газу для населення, направити на погашення заборгованості перед “Нафтогазом України”, – йдеться в документі.

Цією ж постановою НКРЕКП зобов’язала облгази перерахувати в рахунок боргів перед держхолдингом частину тарифу за розподіл газу, а саме гроші за статтею “Компенсація витрат (недоотриманих доходів) за попередні періоди”, а також щомісяця звітувати про здійснені перерахування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua