Прокуратура розслідує махінації на 30 млн гривень з коштами "Укртрансгазу"


Прокуратура розслідує махінації на 30 млн гривень з коштами "Укртрансгазу"

Прокуратура міста Києва підозрює ТОВНВП “Горизонт” в отриманні злочинним шляхом від ПАТ “Укртрансгаз” 32,61 млн гривень на інженерно-геодезичні роботи, з яких було викрадено 30,23 млн гривень державних коштів.

Повідомляється, що в січні минулого року за результатами тендеру “Укртрансгаз” замовив підприємству розробку документації із землеустрою вартістю 40,69 млн гривень. За даними слідства, в січні-листопаді 2016 “Укртрансгаз” заплатив фірмі “НВП “Горизонт” 29,9 млн гривень, яка перерахувала кошти ряду підприємств з ознаками фіктивності.

Ці юрособи не замовляли жодних інженерно-геодезичних робіт у фізичних або юридичних осіб, які не мають в штаті відповідних фахівців і необхідного обладнання, мають одноосібний керівний і засновницький склад, мінімальний статутний фонд, юридична адреса знаходиться за адресою масової реєстрації.

Загальна сума склала 32,61 млн гривень, що, на думку слідства, за допомогою підприємств-транзитерів призвело до розкрадання держкоштів та відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, на 30,23 млн гривень. Нагадаємо, раніше правління НАК “Нафтогаз України” за погодженням з наглядовою радою проголосувало за відставку президента ПАТ “Укртрансгаз” Ігоря Прокопіва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ГПУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua