У ритмі життя з Visa і Банком ПІВДЕННИЙ


У ритмі життя з Visa і Банком ПІВДЕННИЙ

24 березня 2017 року стартувала спільна акція Visa і Банку ПІВДЕННИЙ «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ, в рамках якої клієнти банку, оплачуючи покупки карткою Visa, мають шанс виграти один з п’яти сучасних спортивних велосипедів, а також багато інших призів.

Щоб стати одним з щасливих власників спортивних велосипедів Cannondale, а також різноманітних гаджетів для активного відпочинку, треба в період з 24 березня до 24 серпня 2017 року розрахуватися за товари або послуги карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ, зберегти чек і зареєструвати його на сайті http://www.promo.bank.com.ua.

З кожним новим зареєстрованим чеком клієнта його шанси опинитися серед переможців акції зростають.

«В рамках всесвітньої ініціативи з активного просування cashless ми спільно з партнером, компанією Visa, розпочали для наших клієнтів акційну програму з активації безготівкових розрахунків. У сучасному ритмі життя поширене використання платіжної картки достатньо впевнено витісняє з практики зняття готівкових коштів в банкоматах. Це пояснюється зручністю та економією часу клієнтів при оплаті карткою, а також більш високою безпекою cashless-підходу»,зазначив Артем Семейнов, директор департаменту роздрібного бізнесу.

Результати щомісячних розіграшів будуть опубліковані на сайті банку

З більш детальною інформацією щодо акції «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!», а також з її офіційними правилами можна ознайомитися за телефоном 0 800 30 70 30.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:Південний
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua