Довгостроковий кредитний рейтинг «Кредобанку» підтверджено на найвищому рівні - uaAAA


Довгостроковий кредитний рейтинг «Кредобанку» підтверджено на найвищому рівні - uaAAA

24 березня 2017 року рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку за національною шкалою на рівні uaAAA. Рішення було ухвалено рейтинговим комітетом на основі аналізу фінансової звітності банку за 2016 рік.

Рейтинг «uaAAA» є найвищим кредитним рейтингом за національною шкалою. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAAА характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками або борговими інструментами.

При ухваленні рішення про підтвердження рейтингу агентство взяло до уваги помітне зростання активів, зобов’язань, капіталу та кредитного портфелю банку, яке вказує на збільшення масштабів роботи в Україні. Зокрема, активи банку за 2016 рік зросли на 33% – до більш як 11 млрд. грн., а кредитний портфель у гривневому еквіваленті збільшився на 35% – до 5,6 млрд. грн.

Аналітики агентства також врахували, що «Кредобанк» збільшив майже всі статті ключових доходів. Зокрема, за 12 місяців 2016 року процентний дохід зріс на 46%, чистий процентний дохід – на 56%, комісійні доходи – на 22%, а чистий прибуток банку в 264 млн. грн. більш ніж удвічі перевищує чистий прибуток за 2015 рік. Окрім того, при винесенні рішення було враховано істотний запас виконання банком ключових нормативів станом на 1 січня 2017 року, а саме, норматив регулятивного капіталу – 1 245 млн. грн. при нормативі не менше 120 млн. грн. та норматив адекватності регулятивного капіталу – 15,4%, що в 1,5 рази більше, ніж граничне значення, встановлене НБУ, та на 2,7 п.п. більше, ніж середнє значення Н2 по банківській системі. Агентство дало позитивну оцінку консервативній політиці управління регулятивним капіталом, а також зовнішній підтримці стратегічного акціонера – найбільшого банку Польщі PKO Bank Polski S.A.

Агентство також підтвердило короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaК1, а рейтинг депозитів – на найвищому рівні ua.1 за шкалою РА «Стандарт-рейтинг».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua