Прийнято закон про компенсацію половини вартості житла учасникам АТО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Прийнято закон про компенсацію половини вартості житла учасникам АТО

Нерухомість
2524
Верховна Рада України прийняла законопроект № 4550 «Про внесення змін до статті 4 закону україни „Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва“ (щодо реалізації державних житлових програм)». За документ проголосували 265 народних депутатів.
Даним документом пропонується надати волонтерам і учасникам
антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО, а також вимушеним переселенцям державну підтримку при будівництві житла, яка полягає у фінансуванні державою 50% вартості будівництва, придбання доступного житла або пільгового іпотечного житлового кредиту.
Варто зазначити, що норми документа поширювалися на учасників антитерористичної операції. Однак при підготовці законопроекту до останнього читання до нього було внесено поправку, згідно з якою в пільгову категорію потрапляють і внутрішньо переміщені особи, яких, за офіційними даними, налічується понад 1,6 млн осіб.
При цьому, як зазначив автор поправки, народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Петро Сабашук, допомога вимушеним переселенцям буде надаватися не за рахунок державного бюджету, а насамперед, за рахунок місцевих бюджетів.
За матеріалами:
АіФ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас