НБУ виявив три нелегельні обмінники у Львові


НБУ виявив три нелегельні обмінники у Львові

Національний банк України в ході перевірок в регіонах виявив три незаконні пункти обміну валют у Львові. Як повідомляється на сайті НБУ, 21 березня регулятор направив відповідне звернення в правоохоронні органи.

Згідно з оновленими даними, 19 з 63 виявлених в Україні нелегальних обмінників на даний час зареєстровані як легальні підрозділи фінансових компаній “Ікс”, “Смарт Фінексперт”, “Фінод”, “Фінансова гарантія”, “Альфа-Інвест Груп”, “Дживвайп Фінанс”, а три припинили свою діяльність.

Як повідомлялось, Національний банк України планує до кінця року охопити перевірками пунктів обміну валют небанківських фінансових установ всю територію України. У 2016 році експерти оцінювали щомісячний обсяг тіньового валютного ринку в Україні в 1 мільярд доларів, що, на їх думку, створювало додатковий девальваційний тиск на гривню і ускладнювало роботу офіційного валютного ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua