Google випустив превью-версію для розробників нового Android O: що зміниться


Google випустив превью-версію для розробників нового Android O: що зміниться

Google представила нову версію мобільної ОС для розробників Android O. Вона не призначена для широкого кола користувачів і є нестабільною, але вже показує деякі можливості майбутньої операційної системи.

 «Це лише перші дні, в подальшому ми представимо більше функцій, а попереду ще багато роботи зі стабілізації і підвищення продуктивності. Але він завантажується :)», – написав в офіційному блозі Android-розробників Google віце-президент з інженерії Дейв Берк.

Одним з головних нововведень Android O є обмеження на «неявні трансляції» (implicit broadcasts), які виводять програми з фонового режиму кожного разу, коли користувач підключається до Wi-Fi або робить фото. Наприклад, після того, як зроблено знімок, запускається Google Photos, щоб відразу завантажити його в хмарний сервіс. Обмеження кількості таких випадків і можливостей програмам працювати у фоновому режимі дозволить продовжити життя батареї.

Ще одна зміна стосується роботи з повідомленнями. Android O дозволить розробникам розбивати повідомлення на «канали», які потім зможе налаштовувати користувач. Наприклад, новини можна буде розділити за темами, сигнал про повідомлення можна буде отримувати, лише якщо вони від сім’ї.

Більшість інших нововведень спрямовані на поліпшення для Android на різних пристроях і форм-факторах. Android O стандартизує дії, які відбуваються після натискання на клавішу «стрілки». ОС також підтримує адаптивні іконки, які будуть підлаштовуватися під дизайн оболонки конкретного вендора. ОС підтримує сторонні пропозиції для дзвінків: користувачі зможуть здійснювати всі дзвінки через WhatsApp.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua