"Енергоатом" підтягне англійську мову працівників за 397 тисяч гривень


"Енергоатом" підтягне англійську мову працівників за 397 тисяч гривень

ДП “НАЕК “Енергоатом” 10 березня уклало угоду з ТОВ “Спеціалізований мовний центр “Менеджер” про послуги з підвищення кваліфікації у 2017 році на 397 тисяч гривень.

Про це повідомляється в системі “Прозорро”.

Замовили 720 академічних годин поглибленого вивчення ділової англійської мови для професійного користування з розрахунку 24 години щомісяця на кожну з трьох груп фахівців.

Перша група з 12 осіб має рівень володіння мовою Intermediate Plus, інші дві з 10 і 12 осіб – Pre-Intermediate.

Послуги надаватимуть в Києві на території “Енергоатому” по вул. Назарівська, 3 і ОП “Атомпроектінжиніринг” по вул. Гайдара, 6.

Година коштує 552 гривні з ПДВ. Це відповідає ціні навчання на рівні “Удосконалення” для корпоративної групи на території замовника, зазначеній на сайті компанії.

З цієї суми на оплату праці піде 213 гривень, на матеріальні витрати – 161 гривня, на накладні витрати – 7 гривень, на прибуток – 78 гривень.

Власниками київського “СМЦ “Менеджер” є Наталія, Олег і Ігор Косенко.

У 2010 році Школа вищого корпусу державної служби Національного агентства України з питань державної служби замовила фірмі навчання іноземним мовам держслужбовців і посадових осіб місцевого самоврядування в сфері євроінтеграції по 515 тисяч гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua