Президент Uber пішов у відставку за півроку після призначення


Президент Uber пішов у відставку за півроку після призначення

Президент інтернет-сервісу замовлення таксі Uber Джефф Джонс пропрацював в компанії менше семи місяців, в неділю Uber оголосила про його відставку.

“Ми дякуємо Джеффу за півроку роботи в компанії і бажаємо йому всього найкращого”, – йдеться в прес-релізі Uber.

Причини звільнення Дж.Джонса, який в серпні перейшов з Target в Uber як другий за важливістю топ-менеджер після засновника і CEO Тревіса Каланіка, не дуже зрозумілі. Але експерти майже одностайно говорять про те, що його відставка є сигналом про все більш складну обстановку в компанії і погіршення її справ. У Target Дж.Джонс був головним директором з маркетингу, і успішне оновлення бренду рітейлера вважається багато в чому його особистою заслугою.

Можливо, справа в тому, що раніше в березні Uber оголосила про пошук кандидатів на нову посаду в компанії – головного операційного директора (COO). Ця посада створюється в спробі стабілізувати Uber і обілити її імідж в очах громадськості і влади. Дж.Джонсу не запропонували стати COO, хоча як президент Uber він виконував значну частину відповідних обов’язків.

Тим часом видання Recode повідомляє, що причиною звільнення Дж.Джонса стали триваючі прояви сексизму в Uber, замовчування випадків дискримінації за гендерною ознакою і домагань на робочому місці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua