Всі банки з російським держкапіталом в Україні ведуть переговори про продаж - НБУ


Всі банки з російським держкапіталом в Україні ведуть переговори про продаж - НБУ

Національний банк України заявляє, що всі українські банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

Про це повідомила заступник глави НБУ Катерина Рожкова.

“Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж”, – заявила Рожкова. За її словами, НБУ вважає продаж найкращим способом залишити ринок України, тому що “в сьогоднішніх умовах, на жаль, про якийсь розвиток надалі цих банків на території України говорити, звичайно, не можна”.

Також Рожкова зазначила, що можливий продаж банків не вплине на їхніх клієнтів. Вона додала, що банки, які підпали під санкції, є ліквідними і можуть виконувати свої зобов’язання перед клієнтами.

 Як повідомлялося, 16 березня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій до п’яти банків з російським капіталом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «Всі банки з російським держкапіталом в Україні ведуть переговори про продаж - НБУ» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua