Україна підписала меморандум з МВФ, необхідний для отримання $1 мільярда кредиту - Reuters


Україна підписала меморандум з МВФ, необхідний для отримання $1 мільярда кредиту - Reuters

Україна підписала меморандум з Міжнародним валютним фондом, який необхідний для отримання чергового траншу Фонду в розмірі $1 млрд.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело в Національному банку України. “Українська сторона підписала оновлений меморандум про співпрацю”, – сказало джерело.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ не планує розглядати українське питання в найближчий тиждень. Як наголошується в розкладі засідань, сформованому аж до 6 березня, на порядку денному стоїть лише одне питання – аналіз макрофінансової ситуації.

Як повідомлялося, Україна відновила співпрацю з МВФ за чотирирічною програмою розширеного фінансування (EFF) обсягом 17,5 млрд дол. У вересні 2016 року – після більш ніж річної перерви. За цією програмою наша країна отримала три кредитні транші загальним обсягом 7,62 млрд дол.

До кінця 2016 року Україна розраховувала отримати четвертий транш у розмірі 1 млрд дол., виконавши для цього ключові умови, а саме – прийняла бюджет на 2017 рік і провела націоналізацію найбільшого в країні банку «ПриватБанк». Разом з тим питання засідання Ради директорів щодо українського питання і виділення грошей весь час відкладалося – спочатку на січень, потім на початок лютого, тепер на початок березня.

Для проведення засідання Україна і МВФ повинні підписати лист про наміри, а потім меморандум, в якому вказувалися б ключові маяки виконання програми реформ на найближчі місяці. Такими маяками, як очікується, будуть проведення земельної та пенсійної реформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua