0 800 307 555
0 800 307 555

Аварійних мостів в Києві немає - "Київавтодор"


Аварійних мостів в Києві немає - "Київавтодор"

У Києві 10 мостів обмежено придатні для експлуатації. Про це заявив генеральний директор комунальної корпорації “Київавтодор” Олександр Густельов, передає прес-службі КМДА.

За його словами, крім планової сезонної перевірки, навесні фахівці Київавтодору здійснять ретельний додатковий огляд шляхопроводів і мостів столиці, залучаючи до цього експертів.

“Вчора ми отримали від мера завдання додатково ретельно перевірити всі відповідні споруди (шляхопроводи і мости) в Києві. Це 170 об’єктів. Сьогодні робота вже розпочата, і після цього ми зможемо відзвітувати про стан споруд, про необхідний ремонт і подальшу експлуатацію. Перевірка буде проходити протягом весняного сезону із залученням спеціалізованих організацій”, – повідомив він.

Густельов підкреслив, що на сьогодні аварійних мостів в Києві немає, а обмеженими щодо придатності для експлуатації вважаються 10 споруд.

“Щодо цих об’єктів є експертні висновки, згідно з якими проводяться необхідні роботи. Один з об’єктів – шляхопровід на проспекті Науки, де зараз триває реконструкція, розпочата в 2016 році”, – зазначив керівник Київавтодору

Нагадаємо, увечері 27 лютого на вулиці Вадима Гетьмана обрушилася частина аварійного мосту, який знаходиться біля метро “Шулявська”. Вночі на Шулявці в Києві повністю було перекрито рух по мосту, який з’єднує вулиці Вадима Гетьмана і Олени Теліги. Сьогодні рух на Шулявському мосту було відновлено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua