0 800 307 555
0 800 307 555

Китай схвалив інструменти хеджування ризиків для іноземних інвесторів


Китай схвалив інструменти хеджування ризиків для іноземних інвесторів

Влада Китаю зробила черговий крок для залучення іноземних інвестицій на борговий ринок країни, схваливши введення інструментів хеджування валютних ризиків для зарубіжних інвесторів.

Іноземні інвестори, що працюють на ринку облігацій материкового Китаю, тепер зможуть користуватися валютними форвардами і валютними свопами для хеджування ризиків.
Схвалення інструментів хеджування покликане розширити коло учасників міжбанківського ринку облігацій КНР, який вже зараз є третім за обсягом у світі.

Обсяг цього ринку становить близько 64 трлн юанів ($9,3 трлн), що на 32% вище за рівень кінця 2015 року.

На частку іноземних інвесторів в кінці 2016 року припадало лише 1,3% міжбанківського ринку облігацій КНР, який в свою чергу, охоплює понад 90% всіх торгованих китайських облігацій.

Раніше можливості хеджування валютних ризиків для зарубіжних інвесторів в Китаї обмежувалися операціями з офшорним юанем (китайська нацвалюта, торги якої здійснюються за межами материкового Китаю), який є набагато менш ліквідним в порівнянні з юанем, що торгуються в материковому Китаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua