0 800 307 555
0 800 307 555

Створення антикорупційного суду в Україні недоцільно - голова ВС


Створення антикорупційного суду в Україні недоцільно - голова ВС

Антикорупційний суд в разі його створення в Україні стане зайвою ланкою в судовій системі, необхідно просто доукомплектувати штат судів, заявив голова Верховного суду України Ярослав Романюк.

“Судова система повинна бути максимально прозорою і зрозумілою… На нашу думку, це зайва ланка (антикорупційний суд – ред.)”, – сказав голова Верховного суду на брифінгу в понеділок у Києві.

Він підкреслив, що вирішувати питання влаштування судової системи – це справа держави, “головне, щоб на виході було справедливе судове рішення і в рамках розумного строку”.

Я.Романюк нагадав, що на сьогоднішній день суди першої інстанції на 35% не укомплектоване, а кількість заяв і справ зросла.

“Мені здається, що це неправильний шлях для розгляду спеціальної категорії справ – створювати спеціальні суди. Так можна далеко зайти. Тоді давайте будемо створювати спеціальні суди для розгляду конкретних справ. Це неправильно… Необхідності в цьому просто немає. Судова система досить велика, цілком здатна забезпечити розгляд усіх категорій справ, які є. Інша справа – треба укомплектувати систему”, – підсумував Я.Романюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua