0 800 307 555
0 800 307 555

Штраф у 320 тис. грн: українське підприємство попалося на маніпуляції з зарплатами


Штраф у 320 тис. грн: українське підприємство попалося на маніпуляції з зарплатами

В Івано-Франківській області на 320 тис. грн оштрафували підприємство “Технобуд-Сервіс” через відмову надавати інформацію щодо оформлення трудових відносин.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства соціальної політики.

“Інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області було проведено планову перевірку ТОВ “Технобуд-Сервіс” щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці і трудового законодавства. Встановлено, що в порушення вимог статті 24 КЗпП України трудові відносини з усіма працівниками ТОВ “Технобуд-сервіс” не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не представлені для перевірки відповідні договори або накази керівника”, – сказано в повідомленні.

Так, згідно з наданою інформацією ДФС в 2016 році в “Технобуд-Сервісі” працювало 37 осіб за договорами цивільно-правового характеру і 16 – за трудовими договорами.

Інспектори Управління склали акт про перешкоджання контролюючому органу у проведенні перевірки. Згідно ст. 265 КЗпП України за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу у стократному розмірі мінімальної заробітної плати – 320 000 гривень.

Зазначимо, у Мінсоцполітики повідомляли, що станом на початок лютого 2017 року в Україні ревізори не оштрафували жодне підприємство за маніпуляції з виплатами зарплат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua