0 800 307 555
0 800 307 555

Зміни до Тарифів Банку на обслуговування карткових рахунків фізичних осіб


Зміни до Тарифів Банку на обслуговування карткових рахунків фізичних осіб

VTB BANK повідомляє, що набувають чинності зміни до Тарифів Банку на обслуговування карткових рахунків фізичних осіб, а саме:

З 22.03.2017 Тарифні плани «Базовий» (для зарплатних клієнтів) та «Базовий» (для пенсійних клієнтів) будуть об’єднані в єдиний Тарифний план із внесенням змін до комісій за деякі послуги.

З 27.03.2017 припиняється обслуговування Тарифного плану «Привілей». При цьому карткові рахунки, на яких не встановлено кредитного ліміту, будуть переведені на умови обслуговування, відповідно, Тарифного плану «Базовий» (для приватних клієнтів) або «Базовий» (зарплатний / пенсійний). Карткові рахунки, на яких встановлені кредитні ліміти, будуть переведені на умови обслуговування Тарифного плану «Кредитна картка для фізичних осіб».

Звертаємо увагу, що з 27.03.2017 держателі карток Gold та Platinum, які обслуговуються в рамках Тарифних планів «Базовий» (для приватних клієнтів) та «Базовий» (зарплатний / пенсійний) матимуть змогу стати учасниками програми лояльності Global Bonus При цьому з картками Gold отримувати 1 бонус за кожні 4 гривні, витрачені з карткою Gold, або 1 бонус за кожні 3 гривні, витрачені з карткою Platinum.

Правила участі у програмі Global Bonus.

Детальну інформацію щодо вказаних змін у тарифах ви можете отримати в будь-якому відділенні VTB BANK або за тел.: 0 (800) 50-77-60, (044) 499-88-88.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua