0 800 307 555
0 800 307 555

Банк ПІВДЕННИЙ знизив ставки з кредитування для МСБ


Банк ПІВДЕННИЙ знизив ставки з кредитування для МСБ

Починаючи з лютого 2017 року Банк ПІВДЕННИЙ знизив ставки з кредитування для клієнтів малого та середнього бізнесу. Головна мета – зробити кредитування більш доступним, адже економічна стабільність в країні безпосередньо залежить від розвитку малого та середнього бізнесу.

Сьогодні представникам малого та середнього бізнесу Банк ПІВДЕННИЙ готовий надати фінансову допомогу і запропонувати фінансування від 18 % річних* в національній валюті та від 7,5 % річних* в доларах США і євро. (*Розмір ставки фінансування залежить від цілей, строків кредитування і виду забезпечення).

Банк здійснює фінансування поточної операційної діяльності, довгострокове фінансування на інвестиційні цілі, придбання в кредит сільськогосподарської техніки для швидкого і ефективного розвитку компанії.

Ніна Тараненко, начальник управління продажів клієнтам малого та середнього бізнесу: «Різні види кредитних продуктів розроблені з урахуванням специфіки галузей економіки і цілей кредитування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, правильне структурування угоди дозволять досягти цілей, які ставить перед собою клієнт, в заплановані строки».

Більш детальну інформацію про програми кредитування можна отримати за телефоном Контакт-центру: 0800307030 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України), а також у відділеннях Банку ПІВДЕННИЙ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua