0 800 307 555
0 800 307 555

Облгази змусили платити за транспортування газу


Облгази змусили платити за транспортування газу

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман 21 лютого підписав постанову уряду, якою зобов’язав Міністерство енергетики та вугільної промисловості перейти на договори оренди газорозподільної системи.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав депутат від БПП Мустафа Найєм.

“Все почалося в 2012 році, коли уряд Миколи Азарова передав газорозподільні системи України в безкоштовне використання приватним облгазам”, – пише нардеп.

За його словами, через це рішення бюджет країни щодня недоодержував 1,3 млн гривень.
Найєм зазначає, що через три роки в квітні 2015 року парламент прийняв Закон “Про ринок природного газу”, яким заборонив віддавати газорозподільні системи, власником яких є держава, в користування на праві так званого господарського відання, тобто, безкоштовно.

“Незважаючи на це уряд – спочатку Арсенія Яценюка, а потім і Володимира Гройсмана – відмовлялися виконувати норму закону – ГРС продовжували перебувати в безкоштовному використанні приватних облагзів, а казна втрачала приблизно півмільярда на рік”, – заявив він.

“Завдяки спільним зусиллям юристів і керівництва “Газу України”, ряду народних депутатів і терпінню та розумінню уряду, до першого грудня поточного року цей сюрреалізм припиниться – у вівторок прем’єр-міністр підписав постанову, якою зобов’язав Мінпаливенерго перейти на договори оренди газорозподільної системи”, – підсумував депутат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua