0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям пообіцяли не відключати електрику до 20 березня


Українцям пообіцяли не відключати електрику до 20 березня

Українцям пообіцяли не відключати електрику до 20 березня. В “Укренерго” повідомили, що наявні запаси вугілля дозволять стабільно працювати енергосистемі до 20 березня без введення аварійних відключень.

Наявні на даний момент запаси вугілля газової групи і дефіцитного антрациту на складах теплоелектростанцій дозволять стабільно працювати енергосистемі України і не допустити аварійних відключень електроенергії до 20 березня 2017 року. Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє прес-служба компанії-оператора об’єднаної енергосистеми “Укренерго”.

“Наявні запаси дозволять стабільно працювати енергосистемі до 20 березня без введення аварійних відключень”, – йдеться в повідомленні. Також в компанії повідомили, що станом на 22 лютого на складах ТЕС знаходиться 804,5 тисячі тонн антрациту і 715 тисяч тонн вугілля газової групи.

Як повідомлялося, 15 лютого Кабінет міністрів на екстреному засіданні прийняв рішення про введення надзвичайних заходів на ринку електроенергії, які дозволили б увійти в режим економії вугілля антрацитної групи. Надзвичайна ситуація в українській енергетиці була багато в чому обумовлена ​​оголошеною в січні блокадою поставок в Україну антрациту з непідконтрольних українській владі територій.

Незважаючи на те, що видобуток вугілля вівся компаніями, зареєстрованими в Україні, відвантаження і поставка їхньої продукції фактично зупинилася. З 10 лютого вугілля не надходить на теплові станції і підприємства металургії, що загрожує зупинкою виробництва тепла, електроенергії, а також зривом виробничих контрактів і скороченням доходів металургійних компаній.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua