0 800 307 555
0 800 307 555

Гонтарева провела переговори з МВФ у Вашингтоні


Гонтарева провела переговори з МВФ у Вашингтоні

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева минулого тижня у Вашингтоні провела переговори з представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ) з питання виділення Україні чергового траншу кредиту за програмою EFF у розмірі 1 млрд доларів.

Про це повідомили в НБУ.

“Дійсно, Валерія Олексіївна була у відрядженні в США минулого тижня. Вона провела ряд зустрічей з аналітиками та експертами. Серед іншого, були зустрічі з представниками МВФ і Світового банку”, – заявила агентству начальник управління інформації і громадських зв’язків НБУ Наталія Бондаренко.

За неофіційною інформацією, голова НБУ задоволена результатами зустрічей.

Очікування, що черговий транш кредиту МВФ у розмірі 1 млрд доларів може бути отриманий найближчим часом після вирішення “технічних питань”, зберігаються.

Як повідомлялося, в грудні 2016 року голова НБУ Валерія Гонтарева заявляла про можливе отримання наступного траншу від МВФ в січні.

В середині січня, після проведених переговорів з керівництвом МВФ в Давосі (Швейцарія), міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про перенесення надання Україні траншу на початок лютого.

Пізніше він заявив, що необхідно обговорити кілька технічних деталей для отримання грошових коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua