0 800 307 555
0 800 307 555

Вперше за 25 років: НБУ знайшов нелегальний обмінник в регіонах


Вперше за 25 років: НБУ знайшов нелегальний обмінник в регіонах

До переліку незаконних пунктів обміну валют, виявлених за результатами перевірок Національного банку України, увійшов перший обмінник в регіонах.

Як повідомляється на сайті НБУ, незаконний обмінник розташований в Чернівцях по вул. Степана Бандери, 1.

Відповідне звернення до правоохоронних органів регулятор направив 20 лютого.

Згідно з оновленими даними, 18 з 41 виявлених нелегальних обмінників в даний час зареєстровані як легальні підрозділи фінансових компаній “Ікс”, “Смарт Фінексперт”, “Фінод”, “Ліберті Фінанс”, “Альфа-Інвест Груп”.

Як повідомлялося, Національний банк за півроку провів 362 перевірки пунктів обміну валют небанківських фінансових установ і планує до кінця року охопити перевірками всю територію України. За інформацією регулятора, перевірки проводилися в Києві та Київській області, Вінницькій, Хмельницькій, Житомирській, Рівненській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.

У 2016 році експерти оцінювали щомісячний обсяг тіньового валютного ринку в Україні в 1 мільярд доларів, що, на їхню думку, створювало додатковий девальваційний тиск на гривню і ускладнювало роботу офіційного валютного ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Кримінал
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua