0 800 307 555
0 800 307 555

"Укргідроенерго" отримала черговий транш від ЄІБ


"Укргідроенерго" отримала черговий транш від ЄІБ

Державна енергогенеруюча компанія “Укргідроенерго” отримала черговий транш від Європейського інвестиційного банку в розмірі 22 млн євро.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Отримані кошти в першу чергу будуть спрямовані на фінансування укладених контрактів в рамках програми реконструкції гідроагрегатів Дніпровської ГЕС-1 та Київської ГАЕС.

Даний транш здійснений в рамках проекту “Реабілітація гідроелектростанцій”, який реалізується за спільного фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

2015 рік “Укргідроенерго”, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, закінчила з прибутком 1 090,543 млн гривень.

100% акцій “Укргідроенерго” належать державі і знаходяться в управлінні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

До складу “Укргідроенерго” входять Київська ГЕС, Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Дніпродзержинська ГЕС, Дніпровська ГЕС і Каховська ГЕС, загальна встановлена ​​потужність яких становить 3 940 МВт, Дністровська ГЕС встановленою потужністю 700 МВт, а також Дністровська ГАЕС, що будується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua