0 800 307 555
0 800 307 555

Заступником міністра енергетики і вугільної промисловості стала 27-річна львів'янка


Заступником міністра енергетики і вугільної промисловості стала 27-річна львів'янка

Кабмін призначив заступником міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції 27-річну Наталію Бойко.

Вона буде курирувати напрямок євроінтеграції – співпрацю з міжнародними партнерами – ЄБРР, Світовим банком, донорами. Також буде займатися енергетичною стратегією Міненерго.

Пропозиція обійняти посаду заступника міністра з питань євроінтеграції Наталії Бойко надійшло від голови Міненерго Ігоря Насалика.

Бойко є менеджером реформи енергетики в проектному офісі Національної ради реформ.

У 2015 році вона була головним консультантом головного департаменту з питань реформ Адміністрації президента України, де здійснювала аналіз і доопрацювання законопроектів і підготовку аналітичних матеріалів у сфері регулювання ринків нафти і газу та ринку електроенергії.

До 2015 року Бойко працювала в офісі компанії ERM в Німеччині на посаді консультанта і координатора проектів для міжнародних газовидобувних компаній і фінансових інститутів.

Бойко є аспірантом Львівського національного університету імені Івана Франка, в якому в 2011 році отримала диплом магістра з відзнакою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua