0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні подорожчали поліси "Зелена карта"


В Україні подорожчали поліси "Зелена карта"

Вартість страхових полісів “Зелена карта” для виїжджаючих з України за кордон на автотранспорті з 18 лютого збыльшилася в середньому на 3,9%.

Вартість страхових полісів “Зелена карта”, які є обов’язковими для виїжджаючих з України за кордон на автотранспорті, з 18 лютого збыльшилася в середньому на 3,9%, повідомила прес-служба Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Згідно з повідомленням, страховий поліс на 15 днів для виїзду з України на легковому автомобілі в країни Європи подорожчав на 26 гривень – до 697 гривень поліс для виїзду в Росію, Білорусь і Молдову – на 19 гривень, до 508 гривень. Вартість річного поліса в Європу зросла на 228 гривень – до 6102 гривень, в Росію, Білорусь і Молдову – на 91 гривню, до 2439 гривень.

Як повідомлялося, процедура перерахунку (коригування) страхових платежів відбувається в зв’язку з коливанням обмінного курсу євро більш ніж на 5% в порівнянні з застосовуваним курсом.

Міжнародна система страхування автоцивільної відповідальності “Зелена карта” функціонує з 1951 року. Основна мета системи – врегулювання претензій потерпілих в ДТП, скоєних за участю іноземних автомобілістів, відповідно до національного законодавства країни події. У 1998 році Україна стала 40-м членом системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua