0 800 307 555
0 800 307 555

Alibaba і Bailian співпрацюватимуть у розвитку "нової роздрібної торгівлі"


Alibaba і Bailian співпрацюватимуть у розвитку "нової роздрібної торгівлі"

Китайський інтернет-гігант Alibaba Group і шанхайська торгова компанія Bailian Group оголосили про початок стратегічної співпраці в галузі розвитку нових форматів роздрібної торгівлі.

“Стратегічне партнерство дозволить втілити в життя нову концепцію Alibaba в галузі роздрібної торгівлі, і це дасть споживачам можливість отримати новий досвід, а нам – підвищити ефективність логістики та сервісу”, – заявив головний виконавчий директор Alibaba Чжан Юн. За його словами, сторони мають намір створити нову модель торгівлі з активним залученням “великих даних”.

На нинішньому етапі співпраця не передбачає інвестиційних відносин між двома підприємствами, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Для зміни ситуації в ритейлі китайські інтернет-компанії розширюють свою присутність в офлайнових каналах роздрібної торгівлі.

Голова правління Bailian Є Юнмін сказав, що з новими технологіями традиційна роздрібна торгівля може в будь-який момент і в будь-якому місці запропонувати споживачам новий торговий досвід. Bailian в цілому володіє 4,7 тис. магазинів більш ніж в 200 містах КНР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua