0 800 307 555
0 800 307 555

Ремонтувати українські порти будуть турки, болгари, поляки і китайці


Ремонтувати українські порти будуть турки, болгари, поляки і китайці

В Адміністрації морських портів України мають намір залучити іноземні інженерно-будівельні компанії з Туреччини, Болгарії, Польщі та Китаю для участі в тендерах з реконструкції причальної інфраструктури українських морських торговельних портів.

Так, за словами керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, понад 80% причалів потребують поточного та капітального ремонтів, а близько 20% з них потребують відновлення найближчим часом.

В Одеському порту є причал №7, побудований ще в 1965 році, і він потребує негайного пошуку можливостей для відновлення.

“Звісно, відновлення і розвиток портових споруд повинні проходити прогнозовано, професійно і прозоро. Тому ми хочемо залучити до інженерних робіт не тільки українські компанії, як це було раніше, а й підрядників з інших країн”, – розповів Вецкаганс.

Також наголошується, що за останній час був грунтовно реконструйований тільки один причал в Одеському порту, тоді як для ремонту об’єктів причальної інфраструктури, за попередніми оцінками, необхідно близько 5 млрд гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua