0 800 307 555
0 800 307 555

Поліція підозрює підприємство "Укроборонпрому" в махінаціях на 89 млн гривень


Поліція підозрює підприємство "Укроборонпрому" в махінаціях на 89 млн гривень

До бюджету недоплачено понад 23 млн гривень податків. Національна поліція підозрює посадових осіб державного підприємства ДГЗП “Спецтехноекспорт”, що входить в концерн “Укроборонпром”, в махінаціях на суму 89 млн гривень.

Про це свідчить постанова Київського райсуду Харкова.

Як випливає з документа, слідством встановлено, що з 2014 року на рахунки двох фізичних осіб-підприємців надходили значні кошти від ТОВ “Хартех” і ТОВ “Технокомплектація” за продаж ними радіокомпонентів та авіаційного обладнання.

 Потім цей товар за договорами комісії з “Спецтехноекспорт” і контрактами держпідприємства з представниками іноземних держав поставили за кордон. В рамках угоди один з підприємців отримав 32 млн гривень, а другий – 57 млн ​​гривень.

Отримані гроші перераховувалися на рахунки групи інших приватних підприємців, а потім знімалися готівкою в касах банків. За даними поліції, зазначені товариства і підприємці не були виробниками радіокомпонентів або авіаційного обладнання. Обидві фірми були оформлені на підставних осіб, а підприємці не займалися госпдіяльністю.

При аналізі нібито проведених операцій фахівець-бухгалтер не підтвердив факт відвантаження обладнання на суму понад 63 млн гривень. В результаті махінацій держбюджет недоотримав понад 23 млн гривень податків і зборів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua