0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні продадуть 100 підприємств - Кубів


В Україні продадуть 100 підприємств - Кубів

У поточному році Україна в рамках приватизаційної кампанії планує продати близько 100 підприємств, повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

«Цього року продажу підлягають понад 100 компаній, і зараз (Мінекономрозвитку – ред) з Фондом держмайна готуємо оновлений перелік об’єктів. Крім того, вже підготували законопроект, який удосконалить процес приватизації – спростить кваліфікацію активів і визначить порядок формування переліку об’єктів на приватизацію. Незабаром плануємо внести цей законопроект до парламенту», – зазначив Кубів.

Він також висловив надію, що невдача з продажем в кінці 2016 року одного з основних активів країни – Одеського припортового заводу – не матиме впливу на процес приватизації в цілому.

«Ключовою проблемою, яка шкодить успіху приватизації ОПЗ, є наявність боргу перед Group DF, збільшення заборгованості підприємства за енергоресурси і збитковість діяльності. Існує і несприятлива кон’юнктура цін на ринку мінеральних добрив. Причому прогнози невтішні. Тому аукціон в минулому році не відбувся, хоча до підготовки приватизації заводу залучали визнані міжнародні організації: інвестиційний банк UBS, EY, Baker & McKenzie», – сказав Кубів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua