0 800 307 555
0 800 307 555

Яндекс.Таксі з'явилося ще в одному місті України


Яндекс.Таксі з'явилося ще в одному місті України

У Львові почав працювати сервіс Яндекс.Таксі. Зараз до нього підключено 350 машин з 15 львівських таксопарків. Якщо користувачеві пощастить, за ним приїде електромобіль Tesla Model S. На честь запуску сервісу він курсуватиме містом до кінця лютого.

У Львові сервіс працює за єдиним тарифом. Подача машини і перші два кілометри шляху коштують 14 грн. Кожен наступний кілометр обійдеться в 5 грн, а за межею міста – в 6,5 грн.

Наприклад, доїхати від площі Ринок до стадіону «Арена Львів» можна приблизно за 50 грн. П’ять хвилин водій чекає на пасажира безкоштовно.

«Автоматично передаючи замовлення найближчому водієві, ми скорочуємо час подачі машини і собівартість поїздки, тому що не потрібно їхати за клієнтом через все місто. Завдяки цьому ми можемо пропонувати доступні тарифи», – говорить керівник групи міжнародного розвитку Яндекс.Таксі Мушег Саакян.

Львів став п’ятим містом України, де працює сервіс Яндекс.Таксі. У минулому році він був запущений в Києві, Харкові та Дніпрі, а на початку цього місяця – в Одесі. Крім України, сервіс доступний ще в п’яти країнах: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії. В цілому до нього підключено понад 120 тис. машин з 1200 таксопарків і диспетчерських.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua