0 800 307 555
0 800 307 555

Тунелі метро на Виноградар розмістять один над одним


Тунелі метро на Виноградар розмістять один над одним

Техніко-економічне обґрунтування метро на Виноградар передбачає ряд нових для Києва технічних рішень. Одне з них – розміщення тунелів один над одним.

Як повідомляється на сайті Київради, профільна комісія заслухала інформацію від розробників з проектування Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив “Виноградар” з електродепо у Подільському районі Києва.

Повідомляється, що ТЕО будівництва вже розроблено і передано на державну експертизу, після узгодження фахівці почнуть працювати над проектом.

В цілому ця частина зеленої гілки метро буде проектуватися як лінія мілкого залягання. Її найглибша частина розпочнеться на Сирці на глибині близько 40 метрів і буде поступово наближатися до поверхні в районі станції “Мостиська”, яка запланована на перетині вулиць Межової, Білецької і Північно-Сирецької. Наступна станція “Проспект Правди” буде розташована на перехресті проспекту Правди і Межової. Дві ці станції планують запустити в кінці 2019 року.

На другому етапі заплановано здати в експлуатацію вилочне відгалуження на Виноградар з двох станцій та електродепо. Третя і остання черга – будівництво станцій “Вітряні гори” і “Площа Т. Шевченка”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua