Майже 40% компаній у Польщі планують брати на роботу українців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Майже 40% компаній у Польщі планують брати на роботу українців

Особисті фінанси
1976
Вже 39% роботодавців у Польщі планують набирати працівників з України через відсутність кандидатів на внутрішньому ринку праці. Це випливає з даних останнього опитування “Барометр ринку праці VII”.
Як зазначається, все більше працівників зі Східної Європи потрібні на посади, що вимагають кваліфікації.
У доповіді, опублікованій Work Service, підкреслюється, що незважаючи на приплив в 2016 році понад 1,3 млн іноземців, все ще третина польських компаній мають проблеми з пошуком працівників.
“Вже 4 з 10 компаній для заповнення вакансій хочуть розглянути кандидатури з України”, — йдеться в дослідженні.
Рапорт також показує, що працівники з України, як правило, шукають великі компанії, де працюють понад 250 осіб. Нестача персоналу також очевидна в обробній промисловості, де майже 56% роботодавців заявляють про готовність приймати на роботу іноземців.
Також серед роботодавців у секторі роздрібної торгівлі та послуг розглядають прийом на роботу українців відповідно 38,9% та 33,8%.
За словами глави Work Service Мацея Витуцького, вперше в Польщі так явно відчувається брак кадрів.
“Вже сьогодні ми можемо вказати всі сектори економіки, які матимуть великі труднощі з безперервністю замовлень без участі іноземних робітників. Наші останні дослідження показують, що до 39% компаній планують набирати українців через брак кандидатів на внутрішньому ринку праці”, — сказав він.
В останні місяці спостерігається нова тенденція, пов’язана з бажанням наймати українців на роботу, яка потребує навичок.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас