0 800 307 555
0 800 307 555

В аеропорту Парижа тестують технологію розпізнавання облич


В аеропорту Парижа тестують технологію розпізнавання облич

Група ADP, національний французький оператор аеропортів, почала тестувати в аеропорту Шарля де Голля технологію розпізнавання облич для боротьби з чергами на пунктах контролю для прибуваючих пасажирів.

Після серії великих терактів в Ніцці і Парижі в 2015 і 2016 рр. служби безпеки французьких аеропортів посилили контроль за іммігрантами, в результаті чого час очікування в чергах на пунктах паспортного контролю збільшилася приблизно на годину. Тепер ADP збирається усунути цю проблему за допомогою біометрії.

В експерименті використовується спільна розробка компаній Vision-Box і Morpho Detection, яка буде звіряти з обличчями пасажирів фотографії в паспортах громадян всіх 28 країн, що входять в ЄС. Якщо тестування пройде успішно і французький уряд схвалить використання технології, то система зможе прискорити проходження контролю приблизно для 20% пасажирів (загальна кількість пасажирів сягає 180 000 осіб на день).

До цього прискорити паспортний контроль в аеропорту Шарля де Голля допомагала тільки система Parafe, яка сканувала біометричні паспорти і відбитки пальців громадян Франції. Система діє з 2009 року, і їй зараз користуються приблизно 3% пасажирів. На даний момент ADP використовує 37 таких машин і планує закупити ще 45 до 2021 року.

Раніше про свої плани впровадити біометрію в аеропортах також заявило міграційне управління Австралії. Згідно з ініціативою відомства, до 2020 року персональні дані 90% пасажирів повинні будуть оброблятися без участі людей – за допомогою систем розпізнавання облич, відбитків пальців, а також сканів сітківки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua