0 800 307 555
0 800 307 555

Витрати британців на ресторани зростають, на вино і тютюн знижуються - статдані


Витрати британців на ресторани зростають, на вино і тютюн знижуються - статдані

Британські сім’ї стали витрачати менше грошей на алкоголь і сигарети, при цьому збільшивши витрати на ресторани, свідчать дані Національного статистичного управління Великобританії (ONS).

При цьому витрати на алкоголь і сигарети впали до 11,4 фунта на тиждень (2% від загального обсягу видатків) у порівнянні з 12,1 фунта роком раніше. На початку 2000-х показник становив 19,5 фунта, а нижче за відмітку в 12 фунтів в минулому році він опустився вперше, зазначається в повідомленні ONS.

Британці стали більше витрачати на відвідування ресторанів і кафе, а також на готелі – 45,1 фунта на тиждень (9% від загального обсягу видатків) проти 43,3 фунта в 2014-2015 фінроці. Вперше за п’ять років показник, який включає також рахунки за алкогольні напої в пабах і ресторанах і їжу на винос, перевершив позначку в 45 фунтів.

Зростають витрати на мобільний зв’язок. Британці витрачали на комунікаційні послуги в минулому фінроці в середньому 16 фунтів на тиждень проти 15,7 фунта роком раніше. Понад половину цих грошей становлять витрати, пов’язані з мобільною телефонією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua