0 800 307 555
0 800 307 555

Нацбанку запропонували юрпослуги за 60 грн


Нацбанку запропонували юрпослуги за 60 грн

Юрфірма “Вагомий аргумент” виграла тендер НБУ, запропонувавши ціну в 59,9 грн.

Національний банк провів в системі Prozorro відкриті торги на закупівлю послуг з надання 341 години правової допомоги службовцям НБУ (послуги юридичного консультування та юридичного представництва) на суму до 511,5 тис. грн.

13 лютого юркомпанії розкрили свої первинні пропозиції, які становили від 511,5 тис. грн у “Авер Лекс”, АТ “АРТІУС”, АТ “Бі Ес Бі Партнерс” і АТ “Правова група “Домініон”“ до 170,5 тис. грн у АТ “Європейський правозахист”.

Після цього почалися торги на зниження. В ході першого раунду “Європейський правозахист” знову виявився з найкращою ціновою пропозицією (104,999 тис. грн), тому в ході другого раунду юркомпанія “Вагомий аргумент” перейшла до аукціонного тролінгу, знизивши ціну відразу до 59,9 грн. Другою за вигідністю стала пропозиція адвокатської компанії “Гвоздій і Оберкович” (10 тис. грн). Третє місце було у ТОВ “Алексєєв, Боярчуков і Партнери” (60 тис. грн).

Конкурс тривав: в ході третього раунду перші дві низькі ціни не змінилися, а на третє місце вийшло ТОВ “Касьяненко і Партнери” (27,02 тис. грн).

Переможцем стало ТОВ “Вагомий аргумент” з фінальною пропозицією 59,9 грн. Компанія може без наслідків відмовитися від підписання договору з НБУ, оскільки в умовах конкурсу не було тендерного забезпечення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua