0 800 307 555
0 800 307 555

Розенко: на сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін у маршрутках


Розенко: на сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін у маршрутках

На сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“На питаннях підвищення мінімальної зарплати почалися активні спекуляції і, зокрема, під цією маркою недобросовісні підприємці вирішили підвищити ціни на проїзд у маршрутних таксі. Я хочу ще наголосити — на сьогодні немає жодних підстав для підвищення цін на проїзд у маршрутних таксі”, — зазначив П.Розенко.

За його словами, розмір мінімальної зарплати жодним чином не випливає на оплату праці водіїв маршруток.

“Заробітна плата водіїв маршрутних таксі складає, в середньому, від 4,5 до 15 тис. грн в залежності від регіону. Відповідно, ніякої необхідності не було приводити їхню оплату праці до розміру 3200 грн, адже вона і так значно вища”, — зауважив віце-прем’єр-міністр.

П.Розенко закликав людей “відстоювати свої права, а місцеві органи влади, які безпосередньо мають вплив на цінову політику перевізників, активніше захищати права людей. Місцеві мешканці мають, насамперед, ставити питання тим органам місцевого самоврядування, які вони обрали”.

“Саме місцеві органи влади дають дозволи перевізникам працювати на тих чи інших маршрутах і разом з перевізниками встановлюють вартість проїзду, і відповідно, мають всі повноваження, щоб не допустити підвищення цін на проїзд у маршрутках”, — підсумував П.Розенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua