0 800 307 555
0 800 307 555

У США пройде акція "День без іммігрантів"


У США пройде акція "День без іммігрантів"

Іммігранти не планують вийти на роботу в четвер у декількох великих американських містах у рамках акції “День без іммігрантів”.

Учасники акції своїми діями хочуть продемонструвати, наскільки важливу роль відіграють іммігранти в економіці США, а також висловити невдоволення імміграційною політикою президента США Дональда Трампа.

Очікується, що акції пройдуть по всій країні, в тому числі у Вашингтоні, Бостоні, Філадельфії, Х’юстоні, Чикаго і Нью-Йорку.

В кінці січня Д.Трамп підписав указ, згідно з яким на 120 днів обмежується в’їзд в США біженців та на 90 днів призупиняється в’їзд в США з країн з переважно мусульманським населенням – Іраку, Сирії, Ірану, Судану, Лівії, Сомалі та Ємену.
Заборону було припинено федеральним судом, адміністрація спробувала оскаржити заборону в апеляційному суді, однак отримала відмову. У свою чергу Д.Трамп пообіцяв продовжити юридичну боротьбу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua