0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін скасував оплату збору до ПФ при відправці благодійного повідомлення


Кабмін скасував оплату збору до ПФ при відправці благодійного повідомлення

Кабінет міністрів України скасував оплату збору до Пенсійного фонду при відправці абонентами мобільного зв’язку благодійного повідомлення.

“Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування не сплачується абонентами стільникового рухомого зв’язку при відправленні благодійного телекомунікаційного повідомлення”, – сказано в повідомленні прес-служби Міністерства соціальної політики.

У ньому наголошується, що відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду у вівторок.

Кабмін вніс зміни в порядок сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

У разі отримання благодійного телекомунікаційного повідомлення сума збору на обов’язкове державне пенсійне страхування зараховується оператором мобільного зв’язку в рахунок зменшення поточних платежів з цього збору протягом поточного звітного періоду.

Крім того, пропонується врегулювати питання повернення помилково або надмірно сплачених сум збору.

Порядок повернення сум зазначеного збору, помилково або надмірно зарахованих до державного бюджету, здійснюється за нормами, встановленими Бюджетним кодексом України та нормативно-правовими актами, прийнятими на його виконання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua