0 800 307 555
0 800 307 555

Україна подала до СОТ позов проти Росії за запровадження транзитних обмежень


Україна подала до СОТ позов проти Росії за запровадження транзитних обмежень

Україна в рамках свого членства у Світовій організації торгівлі подала позов проти Росії за введені нею з 2016 року численні транзитні обмеження щодо українських товарів.

Як повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Україна направила до СОТ вимогу про формування групи експертів в рамках цієї справи.

Як підкреслили в Мінекономрозвитку, в результаті введених Росією обмежень український експорт в треті країни, а саме – Казахстан і Киргизстан – значно скоротився, а близько 79% поставок в Казахстан і 95% поставок в Киргизстан зазнали тією чи іншою мірою негативного впливу через транзитні обмеження.

«В минулому році Мінекономрозвитку почало процес врегулювання торгового спору в рамках СОТ. Однак на першому етапі Росія була не готова і не вжила заходів щодо скасування неправомірних рішень в сфері транзиту, і тому українська сторона продовжила розгляд справи за встановленою процедурою», – повідомили в Мінекономрозвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua