0 800 307 555
0 800 307 555

Шість звичок Ілона Маска для продуктивної роботи


Шість звичок Ілона Маска для продуктивної роботи

Видання Inc. опублікувало матеріал про шість звичок генерального директора компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска. Адаптований переклад статті зробила редакція AIN.UA.

Довідка Finance.UA: Ілон Рів Маск — канадсько-американський інженер, підприємець, винахідник і інвестор; мільярдер. Засновник компаній SpaceX і X.com (остання була об’єднана з Confinity, перейменована в PayPal і продана в 2002 році за 1,5 млрд доларів).

Засновник, власник, генеральний директор і головний інженер SpaceX; головний розробник (Chief Product Architect), генеральний директор і голова ради директорів Tesla Motors.

Входить до ради директорів компанії SolarCity, заснованої його двоюрідними братами.

В рейтингу мільярдерів журналу Forbes в 2016 році його статки оцінюються в $10,7 млрд.

Листування поштою

Маск полюбляє спілкуватися в текстовій формі — зокрема, по електронній пошті. Він намагається уникати телефонних розмов, що дозволяє підприємцю дотримуватися свого графіка.

«Я дуже хороший у спілкуванні поштою, — жартує Маск. — Це моя ключова перевага».

Зосередженість на роботі

Маск намагається відгородитися від людей за межами своїх компаній. Він використовує невідому поштову адресу, тому йому не доводиться шукати листи з ідеями щодо розвитку компаній серед величезної кількості непотрібних повідомлень.

Мультизадачність

Маск управляє бізнесом з телефону, поки сидить на зустрічах і переписується поштою в той час як перевіряє інвойси. Навіть спілкуючись із дітьми, йому вдається управляти компаніями: «Я зрозумів, що можу бути з дітьми і в той же час листуватися поштою. Якби я не вмів цього, то не виконував би свої завдання вчасно».

Чіткий графік

У Маска дуже специфічний розклад дня, в якому все розподілено по п’ятихвилинних слотах. І він постійно намагається його оптимізувати.

«Я вважаю, що краща порада — це постійно запитувати себе: „Як я можу виконувати завдання краще“?», — каже підприємець.

Особливий принцип навчання

Маск вивчає нові речі методом «основних принципів». Він завжди намагається зрозуміти наукову теорію або правило, а не запам’ятати їх.

Завдяки цьому підприємець витрачає набагато менше часу, вивчаючи нові речі.

«Важливо розглядати знання як семантичне дерево. Переконайтеся, що ви розумієте фундаментальні поняття — стовбур і великі гілки цього дерева — а потім переходьте до вивчення деталей», — писав Маск.

Здоровий сон

У Маска божевільний спосіб життя, але він регулярно спить близько шести годин для більшої продуктивності. Також протягом дня він випиває дві чашки кави і кілька банок дієтичної кока-коли.

Дмитрий Демченко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua