0 800 307 555
0 800 307 555

SpaceX анонсувала запуск космічної вантажівки Dragon до МКС


SpaceX анонсувала запуск космічної вантажівки Dragon до МКС

Компанія призначила запуск місії з доставки вантажу на МКС на 18 лютого. Це буде перший старт ракети з платформи LC-39A в Центрі космічних досліджень НАСА імені Кеннеді, яку SpaceX використовує під час ремонту свого пускового майданчика у Флориді.

Через п’ять місяців після вибуху ракети Falcon 9 на мисі Канаверал SpaceX представила свої амбітні плани на 2017 рік: компанія збирається здійснити в цьому році не менше 27 запусків. Другим запуском з цього ряду може стати космічна місія з доставки вантажу на МКС, призначена на 18 лютого.

Поставка містить тонни продовольства і обладнання, включаючи систему спостереження за озоновим шаром за межами космічної станції. Крім того, як повідомляє Digital Trends, капсула Dragon доставить на орбіту супербактерію MRSA — це потрібно для того, щоб вчені з Землі могли вивчити її мутації в умовах невагомості.

Запуск ракети буде вперше проведений з платформи LC-39A в Центрі космічних досліджень НАСА імені Кеннеді — SpaceX змушена використовувати її, поки триває ремонт на пусковому майданчику у Флориді, який було зруйновано під час вибуху Falcon 9 у вересні. Після цього інциденту компанія запустила тільки одну ракету в середині січня (з військово-повітряної бази Ванденберг у Каліфорнії).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua