0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям не варто побоюватися скорочень через зростання мінімалки - Держслужба зайнятості


Українцям не варто побоюватися скорочень через зростання мінімалки - Держслужба зайнятості

Чиновники запевняють, що через підвищення мінімалки роботодавці не будуть скорочувати співробітників

 Українцям не варто побоюватися скорочень через зростання мінімальної зарплати.
Підвищення в два рази мінімальної зарплати не спричинить хвилю скорочень на українських підприємствах.

Таку думку висловили в Державній службі зайнятості.

Такі висновки в Держслужбі зайнятості зробили на підставі результатів дослідження найбільших приватних компаній з працевлаштування Work.ua і HeadHunter. За даними Work.ua, 55,7% опитаних роботодавців заявили, що підвищення мінімалки ніяк не вплине на їхні плани з приводу наймання.

Майже 60% готові підвищувати мінімальну зарплату, і лише 8% зізналися, що, можливо, розглядатимуть питання скорочення таких працівників. За даними HeadHunter, з початку 2016 року кількість вакансій збільшилася на 46%. 38% роботодавців підвищували заробітну плату своїм працівникам. 92% компаній не припиняли набирати персонал протягом 2016 року.

В.о. голови Державної Служби зайнятості Валерій Ярошенко заявив, що “ніякої трагедії після підвищення мінімалки не відбулося”.

“Навіть навпаки, за нашою статистикою, поки що ринок показує позитивну тендецію. Вакансій в січні 2017 року було більше, ніж в січні минулого року на 48%. Економіка країни оживає, і це відбивається на ринку праці. Крім того, для працедавців не стало проблемою те, що доведеться платити більше своїм працівникам, адже, якщо працівник кваліфікований – йому обов’язково будуть платити”, – уточнив Валерій Ярошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua