0 800 307 555
0 800 307 555

Індійський месенджер для фермерів допомагає підвищувати врожаї


Індійський месенджер для фермерів допомагає підвищувати врожаї

Індійський стартап Nubesol Technologies розробив додаток для фермерів, схожий на WhatsApp. З його допомогою можна поспілкуватися з відомими вченими в галузі сільського господарства і отримати їхні поради, пише Gadgets Now.

За словами Сураджа Диксита, засновника стартапу, ті фермери, яким складно набирати текст, можуть записати своє питання і відправити його голосовим повідомленням. В Android-версії програми є також функція (RST), яка допомагає проаналізувати ґрунт, щоб домогтися підвищення врожайності. Для цього потрібно виділити потрібну область на Google-картах. Крім того, додаток допомагає оцінити стан здоров’я рослин.

Функція RST платна, вона коштує 250 рупій на рік. Додаток вже використовують близько 5 тисяч фермерів, вони відправляють близько 100 запитів щодня. За словами засновника проекту, твердження про те, що фермери не розуміють нічого в технологіях — це міф, вони дуже швидко освоїлися з новою розробкою.

Експерти передбачають, що, з часом сільське господарство чекає повна автоматизація і розумне фермерство. І, щоб прискорити цей процес, сільськогосподарський сектор активно шукає технічних фахівців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua