0 800 307 555
0 800 307 555

Смартфони Sony будуть знімати HD-відео з частотою 1000 кадров на секунду


Смартфони Sony будуть знімати HD-відео з частотою 1000 кадров на секунду

Sony представила чіп, який дозволить смартфонам знімати відео з частотою 1000 кадрів на секунду при роздільній здатності 1920 × 1080. Компанія розробила унікальну тришарову CMOS-матрицю, яка у 8 разів швидша за будь-яку, що стоїть на існуючих смартфонах.

Така продуктивність була досягнута за рахунок поєднання двошарового сенсора матриці з високошвидкісним чіпом пам’яті DRAM. В результаті кожен окремий кадр обробляється на величезних швидкостях. Система може захопити кадр на 19,3 мегапікселя за 1/120 с – «в чотири рази швидше, ніж стандартні чіпи на ринку», – відзначають в Sony.

Така швидкість дозволяє позбутися ефекту, відомого як «rolling shutter». Коли при зйомці об’єктів, що швидко рухаются, верхня частина кадру не встигає за нижньою. Це пов’язано з тим, що матриці сучасних камер зчитують спочатку верх зображення, потім низ, а за цей час об’єкт встигає змінити своє положення.

Але все-таки головною відмінною рисою нового сенсора стала можливість знімати відео з унікальною для смартфона частотою – 1000 кадрів на секунду. Тут смартфони частково заходять на територію дорогих, спеціалізованих камер. Так, наприклад, камера Phantom Flex4K знімає ті самі 1000 кадрів на секунду, але в роздільній здатності 4K, її ціна починається від $110,000. Менш видатні камери від Phantom коштують від $50,000.

Якщо порівнювати з більш реальними конкурентами, то новий смартфон Pixel від Google здатний видавати тільки 120 кадрів в секунду в HD-форматі – в 8 разів менше. Тому залишається чекати появи матриці на нових смартфонах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua