0 800 307 555
0 800 307 555

Нацфінпослуг вирішила запровадити вимоги до ділової репутації керівників небанківських фінустанов


Нацфінпослуг вирішила запровадити вимоги до ділової репутації керівників небанківських фінустанов

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг прийняла рішення запровадити вимоги до ділової репутації засновників та керівників небанківських фінансових компаній.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Комісія на своєму засіданні 7 лютого ухвалила постанову, якою внесла зміни до Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, затверджену розпорядженням Нацфінпослуг від 11.06.2015 №1367, виклавши її в новій редакції.

Внесення змін до комплексної програми обумовлено необхідністю доповнення новими заходами, деталізацією існуючих заходів і переглядом термінів їх виконання.

Відзначається, що комісія буде продовжувати реалізацію проектів з розвитку страхового ринку, посередницької діяльності, кредитної кооперації та лізингового ринку, накопичувального пенсійного забезпечення, а також захисту активів небанківських фінансових установ.

Крім того, в рамках оновленої програми щодо вдосконалення системи регулювання та нагляду за фінансовим сектором Нацфінпослуг буде: забезпечувати підвищення якості системи регулювання в частині діяльності небанківських фінансових установ; вживати заходів консолідованого нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ; удосконалювати процедури погодження придбання істотної участі в небанківських фінансових установах

Також комісія буде: вводити стандартизовані (єдині) нормативні вимоги до ділової репутації засновників та керівників небанківських фінансових установ; підвищувати вимоги до діяльності аудиторів на ринках небанківських фінансових послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua