0 800 307 555
0 800 307 555

Український стартап для перекладу голосу в текст вийшов на Kickstarter (відео)


Український стартап для перекладу голосу в текст вийшов на Kickstarter (відео)

Навесні минулого року українська команда представила перший вітчизняний технологічний стартап в сфері моди (як вони самі позиціонують свій продукт). Це модний кулон SenStone, який можна використовувати для перетворення голосових заміток на текст. Вчора ввечері кулон запустився на Kickstarter, мета – зібрати $50 000. На момент підготовки публікації вдалося зібрати понад $30 000, а до завершення кампанії залишилося ще 37 днів.

За словами Назара Федорчука, автора ідеї SenStone, кулон буде вироблятися, швидше за все, в Азії. «Ми ведемо переговори з заводами в цій частині світу, в основному з економічних причин. Основна розробка продукту проводиться в Україні», – розповів він.

На сьогодні стартап вже завершив роботу над прототипом, розіслав 12 зразків гаджетів на огляд журналістам з США і Британії. «Пристрій готовий до виробництва, збір коштів проводимо для виготовлення першої партії», – розповідає Назар.

Перші поставки заплановані вже на липень цього року. Роздрібна ціна базової комплектації пристрою складе $145. Бекери на Kickstarter традиційно отримають знижки (ті, хто підтримає проект сумою в $120 або більше).

SenStone діаметром 2,9 мм і вагою 26 г робить замітки в один клік, на ходу перекладає в текст і сортує за паттернами і темами (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій і т.п.), які створює користувач. Він вміє розпізнавати 7 мов, тримає заряд до 3 днів. Працює з движком Nuance.

Для запису найкраще тримати кулон в безпосередній близькості від рота (близько 20 см), тому краще не носити його на руці. До пристрою додається і додаток, який дозволить читати записи, прослуховувати їх, систематизувати за тегами і т.д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua