0 800 307 555
0 800 307 555

Британська JKX Oil&Gas оцінює судові претензії ДФС в $32 млн


Британська JKX Oil&Gas оцінює судові претензії ДФС в $32 млн

Компанія JKX Oil&Gas (Великобританія), що володіє нафтогазовими активами в Україні, оцінює сумарні судові претензії Державної фіскальної служби по сплаті нею боргів по рентній платі за користування надрами, що сформувалися за період з 2010 по 2015 рік, у розмірі 32 млн доларів.

Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

“Паралельно з претензіями, висунутими проти України в рамках інвестиційної угоди (у міжнародному арбітражі), компанія вперто відстоювала свою позицію в судах України щодо рентної плати, що справляється за 2010-2015 роки (на загальну суму близько 32 млн доларів за поточним курсом гривні). Хоча це рішення (арбітражу) створює додаткові проблеми для компанії, зокрема, щодо претензій за 2015 рік на загальну суму (за поточним обмінним курсом 22,3 млн доларів)”, – йдеться в повідомленні.

JKX Oil&Gas продовжить відстоювати свою позицію в судах України.

Як повідомляли Українські Новини, Міжнародний арбітраж зобов’язав Україну відшкодувати компанії JKX Oil&Gas (Великобританія), що володіє в Україні нафтогазовими активами, близько 12 млн доларів збитків, яких вона зазнала через порушення Україною міжурядового договору з Великобританією про обопільний захист інвестицій.

Арбітраж підтвердив правомірність підвищення ставок ренти на видобуток нафти і газу Україною.

Виручка JKX Oil&Gas за підсумками 2015 року склала 88,5 млн доларів, що на 39,5%, або на 57,7 млн доларів нижче, ніж у 2014 році (146,2 млн доларів).

Основним активом JKX Oil&Gas в Україні є Полтавська газонафтова компанія, що займається видобутком вуглеводнів на Ігнатівському, Молчанівському, Ново-Миколаївському, Руденківському, Заплавському, Єлизаветівському, Червоноярському, Східному родовищах у Полтавській області.

27,54% компанії володіє Eclairs Group, яку ЗМІ пов’язують з бізнесменом Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, 19,92% – російська Proxima Capital Group,11,45% – Glengary Overseas Limited.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua