0 800 307 555
0 800 307 555

Іран запропонував Україні приєднатися до транспортного коридору Перська затока - Чорне море


Іран запропонував Україні приєднатися до транспортного коридору Перська затока - Чорне море

Іран запропонував Україні приєднатися до транспортного коридору Перська затока – Чорне море.

Дана ініціатива важлива для розвитку транспортного коридору Індія – Іран – Чорне море і дозволить залучити додатковий вантажопотік на Транскаспійський маршрут.

Міністерство транспорту Ісламської Республіки Іран запропонувало Україні приєднатися до міжнародного транспортного коридору Перська затока – Чорне море.

Як повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури України, відповідну пропозицію озвучили представники іранського транспортного відомства в ході візиту до Ірану 5-7 лютого делегації Мінінфраструктури та Публічної акціонерної держкомпанії “Укрзалізниця”, яку очолив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

Як підкреслив заступник міністра, дана ініціатива важлива для розвитку транспортного коридору Індія – Іран – Чорне море і дозволить залучити додатковий вантажопотік на Транскаспійському маршруті.

У повідомленні наголошується, що відповідно до укладеного в липні 2016 року меморандуму між Міністерством інфраструктури України і Міністерством шляхів і міського розвитку Ірану передбачається, що працівники “Укрзалізниці” можуть побудувати в Ірані 1 тис кілометрів залізничних шляхів.

Як повідомлялося, 13 липня 2016 року в Україні відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння в залізничній галузі між Міністерством інфраструктури України і Міністерством шляхів Ісламської Республіки Іран, в рамках якого іранська сторона запросила Україну взяти участь в будівництві 1000 кілометрів залізничного полотна в Ірані, а також – в проектах на 10 мільярдів доларів, виділених Тегераном на модернізацію залізничної інфраструктури і розвиток інтермодальних перевезень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua