0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитори схвалили реструктуризацію боргів "Метінвесту"


Кредитори схвалили реструктуризацію боргів "Метінвесту"

Власники єврооблігацій і банки-кредитори міжнародної вертикально-інтегрованої гірничо-металургійної групи “Метінвест” підтримали реструктуризацію її зобов’язань.

Про це повідомила холдингова компанія групи Metinvest B.V. (Нідерланди) на сайті Ірландській фондовій біржі.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення ухвалили власники євробондів і банки-кредитори під час зборів 6 лютого.

Надалі реструктуризація зобов’язань групи повинна бути схвалена Високим судом Англії та Уельсу (High Court of Justice Chancery Division of England and Wales), відповідне засідання якого заплановано на 8 лютого 2017 року.

Metinvest очікує, що реструктуризація буде імплементована приблизно через три тижні після цього слухання.

Як повідомлялося, “Метінвест” в кінці грудня 2016 року звернувся до власників єврооблігацій і банків-кредиторів, що надали передекспортне фінансування, з пропозицією конвертувати всі облігації в єдиний випуск єврооблігацій, і всі кредити по передекспортному фінансуванню – в одну кредитну лінію.

Компанія, зокрема, пропонує об’єднати всі три випуски єврооблігацій: з погашенням в 2016 році, з погашенням у 2017 році і з погашенням в 2018 році, в єдиний випуск єврооблігацій з терміном обігу до 31 грудня 2021 року, а також чотири синдиковані кредитні лінії по передекспортному фінансуванню – в одну кредитну лінію.

Станом на 30 листопада 2016 року загальна заборгованість по цих інструментах перед кредиторами становила 2,29 млрд доларів.

Високий суд Англії на засіданні 17 січня дозволив Metinvest B.V. скликати окремі збори власників облігацій і кредиторів по передекспортному фінансуванню щодо реструктуризації зобов’язань перед ними.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група СКМ (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), що спільно керують компанією.

ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua